Konferencja zamykająca projekt „Budżet partycypacyjny w Kutnie”

Serdecznie zapraszamy Was 8 kwietnia 2016 r., w godz. 10:00-14:00 do Centrum Teatru Muzyki i Tańca na KONFERENCJĘ zamykającą projekt „Budżet partycypacyjny w Kutnie”

Na nasze zaproszenie odpowiedzieli eksperci, którzy naprawdę znają się na rzeczy, więc będzie nie tylko smacznie, ale i interesująco :)

Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona, bardzo proszę o przemyślenie swojej dyspozycyjności w dniu 8 kwietnia i mailowe zgłoszenie chęci udziału w konferencji. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 31 marca 2016 roku na adres: partycypacja.kutno@gmail.com.

Minifestiwal Projektodawców

Wstępny PROGRAM KONFERENCJI:

9:30-10:00 – rejestracja uczestników

10:00-10:15 – otwarcie konferencji

10:15-11:00 – dr Michał Adamski podsumuje II edycję KBO oraz projekt „Budżet partycypacyjny w Kutnie”

11:00-11:45 – Dariusz Kraszewski opowie o budżecie obywatelskim w Polsce

11:45-12:30 – Michał Henzler podzieli się doświadczeniami w kwestii komunikowania i promocji w ramach działań partycypacyjnych realizowanych w Polsce

12:30-13:00 – przerwa kawowo-herbaciana z różnymi pysznościami (słodkości + przekąski)

13:00-13:45 – panel dyskusyjny z udziałem wnioskodawców do KBO

13:45-14:00 – zakończenie konferencji

 

Poznajcie naszych Prelegentów:

dr Michał Adamski – Naczelnik Wydziału Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta Kutna odpowiedzialnego za realizację Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego.

Dariusz Kraszewski – ur. w 1977 r. ukończył studia socjologiczne na Wydziale Nauk Społecznych i Resocjalizacji Uniwersytetu Warszawskiego, trener, edukator partycypacji, samorządowiec. Od 2004 r. członek Rady ds. Budżetu Partycypacyjnego przy Prezydent m.st. Warszawy, koordynator merytoryczny wspierania realizacji budżetów obywatelskich w ramach akcji Masz Głos Masz Wybór oraz ekspert Fundacji im. Stefana Batorego. Przez wiele lat zaangażowany w działania na rzecz poprawy przejrzystości życia publicznego w Polsce, współtwórca programów Laboratorium Monitoringu Budżetu oraz Budżet Obywatelski Stowarzyszenia Watchdog Polska.

Michał Henzler – ekspert od 10 lat w szeroko rozumianej komunikacji. Początkowo dziennikarz (Polityka, PAP, Świat Nauki), następnie – niezależny konsultant specjalizujący się w komunikacyjnym wsparciu NGO. Założyciel Kliniki Dialogu (www.klinikadialogu.pl) – współpraca m.in. z: Fundacją Batorego, Stowarzyszeniem Klon/Jawor, Kampanią Przeciw Homofobii, Caritas AW, SLLGO. Trener, promotor i tutor – współpraca m.in. z Collegium Civitas, Polską Akcją Humanitarną. Specjalista w dziedzinie public relations – absolwent Podyplomowego Studium Public Relations UW. Członek Polskiego Stowarzyszenie Public.

Projekt „Budżet partycypacyjny w Kutnie” realizowany jest w ramach Programu „Obywatele dla demokracji”, współfinansowanego z Funduszy EOG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>