Dziękujemy i zapraszamy na więcej!

Dziękujemy wszystkim, którzy przez ostatnie 14 miesięcy współtworzyli projekt „Budżet partycypacyjny w Kutnie”: mieszkańcom Kutna, projektodawcom, głosującym, wszystkim zaangażowanym w działania partycypacyjne, Zespołowi ds. zmiany procedury, Zespołowi Opiniującemu, uczestnikom i twórcom ewaluacji I edycji KBO, prelegentom, ekspertom i animatorom którzy pojawiali się na miniseminariach, maratonach pisania projektów i innych spotkaniach z mieszkańcami Kutna, wydziałom UM Kutno pomagającym w pisaniu projektów zgodnie z zasadami KBO, kutnowskim szkołom średnim, które zaangażowały się w działania edukacyjne związane z KBO, szkołom podstawowym i ponadpodstawowym, które umożliwiły realizację głosowania w swoich placówkach (gimnazjum nr 1, SP 1, SP 6, SP), Galerii marcredo, która udostępniła swoją przestrzeń na realizację Minifestiwalu Projektodwaców, Kutnowskiemu Domu Kultury, Centrum Teatru Muzyki i Tańca, Muzeum Regionalnemu, lokalnym mediom oraz Bistro Różanemu i Hotelowi „Dwór Sójki” za pomoc w organizacji działań informacyjno-edukacyjnych oraz promocyjnych i wielu innym..

Tak, jest nas wiele, a będzie jeszcze więcej!

Dziękujemy również naszym partnerom – Miastu Kutno oraz Stowarzyszeniu OPUS – bez nich realizacja projektu nie byłaby możliwa.

Dziękujemy za wspólne spotkania, sugestie, podpowiedzi, konstruktywną krytykę, za burze mózgów, za wspólne wypracowywanie nowych zasad KBO, za świetne pomysły; w końcu za złożone projekty i za zaangażowanie na każdym z etapów Kutnowskiego Budżetu Obywatelskiego

KBO_01

1 maja rusza kolejna – III już – edycja KBO. Zapraszamy wszystkich kutnian do udziału. Weźmy budżet w swoje ręce!!! Trzymamy kciuki i służymy pomocą! Do dzieła!

„Budżet partycypacyjny w Kutnie” zrealizowany został przez Społeczną Fundację Miasta Kutna w partnerstwie z Miastem Kutno oraz Stowarzyszeniem OPUS.
Projekt realizowany w ramach programu Obywatele dla demokracji, finansowanego z Funduszy EOG.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>